Internationaal Tafeltennistoernooi

In het kader van Wereldtafeltennisdag werd op donderdag 5 april door ATTC EVO-Repro een internationaal tafeltennistoernooi georganiseerd.

 

Deelnemers op van deze dag waren:

  1. Patrick Ras
  2. Etienne Kramer
  3. René v/d Put
  4. Dennis Greven
  5. Jozef Rezk
  6. Nabil Sadik
  7. Jan Boot
  8. Kees Neering
  9. Jaap v/d Kroef
  10. Jan Versluis
  11. Martine Heeringa
  12. Frans Schouten
  13. Gerard Kraaij

Hierin werden de volgende poules ingedeeld met bijbehorende uitslagen

Poule A Deelnemer Klassering
1 Patrick Ras 1e
2 Etienne Kramer 2e
3 René v/d Put 3e
4 Dennis Greven 4e

 

Eerste Ronde
1 – 4 11-5 12-10 11-7 3-0
2 – 3 12-10 11-4 11-7 3-0

 

Tweede Ronde
1 – 3 10-12 11-1 8-11 5-11 1-3
2 – 4 11-6 12-10 11-6 3-0

 

Derde Ronde
1 – 2 11-4 11-5 11-7 3-0
3 – 4 11-9 11-9 13-11 3-0
Poule B Deelnemer Klassering
1 Jozef Rezk 5e
2 Nabil Sadik 2e
3 Jan Boot 3e
4 Kees Neering 1e
5 Jaap v/d Kroef 4e

 

Eerste Ronde
2 – 5 11-4 7-11 14-12 14-12 3-1
3 – 4 14-12 7-11 9-11 4-11 1-3

 

Tweede Ronde
1 – 5 8-11 11-4 11-13 9-11 1-3
2 – 4 7-11 11-6 7-11 11-4 10-12 2-3

 

Derde Ronde
1 – 4 11-13 7-11 9-11 0-3
2 – 3 11-3 11-5 13-11 3-0

 

Vierde Ronde
1 – 3 11-9 9-11 9-11 7-11 1-3
4 – 5 6-11 4-11 11-6 8-11 1-3

 

Vijfde Ronde
1 – 2 11-6 10-12 6-11 6-11 1-3
3 – 5 11-13 11-9 12-10 4-11 11-9 3-2

 

 

Poule C Deelnemer Klassering
1 Jan Versluis 1e
2 Martine Heeringa 4e
3 Frans Schouten 3e
4 Gerard Kraaij 2e

 

Eerste Ronde
1 – 4 11-8 11-2 12-14 9-11 11-8 3-2
2 – 3 11-7 5-11 8-11 10-12 1-3

 

Tweede Ronde
1 – 3 11-6 11-2 7-11 11-7 3-1
2 – 4 9-11 2-11 6-11 0-3

 

Derde Ronde
1 – 2 11-7 11-7 11-4 3-0
3 – 4 5-11 11-4 9-11 9-11 1-3

De nummers één en twee van elke poule gingen automatisch door.
Tevens gingen de twee beste nummers drie door.
De beste nummers drie kwamen uit poule A en B

Met deze resultaten werd de volgende kwartfinale bereikt

Nr. Wedstrijd Namen 1e 2e 3e 4e 5e Uitslag
D A1-C2 Patrick – Gerard 11-1 11-2 11-3 3-0
E B1-A3 Kees – René 9-11 6-11 9-11 0-3
F C1-B2 Jan V. –  Nabil 4-11 5-11 0-11 0-3
G A2-B3 Etienne – Jan B. 11-7 14-12 13-11 3-0

Hieruit volgde de halve finale

Nr. Wedstrijd Namen 1e 2e 3e 4e 5e Uitslag
H D1-F1 Patrick – Nabil 12-10 11-5 12-10 3-0
I E1-G1 René – Etienne 12-14 11-9 11-5 8-11 4-11 2-3

Hiermee werd de onderstaande finale gespeeld

Nr. Wedstr Namen 1e 2e 3e 4e 5e Uitslag
J H1–I1 Patrick – Etienne 11-6 3-11 13-11 11-6 3-1
K H2-I2 Nabil – René 8-11 5-11 11-6 6-11 1-3

4e: Nabil Sadik (Egypte) , 2e: Etienne Kramer, 1e: Patrick Ras, 3e: René v/d Put

De nummer 2, 3 en 4 gingen naar huis met een mooie ATTC-Handdoek en voor de nummer 1 was er een mooie beker beschikbaar gesteld

Het was een heel gezellig toernooi met 2 Egyptenaren en een aantal mensen wiens (voor)ouders hun roots hadden in het buitenland waaronder Frankrijk en Duitsland.

 

Met vriendelijke groet

Maurice van den Elshout (Vervangend toernooileider)

Reageren is niet mogelijk